Foukaný izolační materiál THERMOFLOC

Foukaný izolační materiál
Účinná, cenově výhodná, univerzálně použitelná

Neustále nové a přísnější požadavky na budovy vedou k zlepšování energetických hodnot konstrukcí stropů a stěn. Foukaná izolace THERMOFLOC nabízí velmi rychlé, cenově výhodné a účinné řešení. Foukaná izolace z celulózových vláken disponuje množstvím podstatných produktových vlastností, které umožňují účinnou izolaci a tím redukci nákladů na energie a ekologické řešení. Foukaný izolační materiál se aplikuje certifikovanými zpracovateli za pomocí speciálních, k tomu uzpůsobených aplikačních strojů THERMOBLOW.

Optimální pro každé roční období

Přesněji řečeno, foukaný izolační materiál se pod tlakem vzduchu vhání do dutin konstrukce a zhutní podle směrnic pro zpracování, takže se docílí bezespárové a difuzní izolační vrstvy. Foukanou izolací se spolehlivě uzavřou praskliny, dutiny a kouty. Výsledek: příjemné interiérové klima v každém ročním období. Foukaný izolační materiál získaný z novin tímto způsobem výrazně snižuje náklady na topení v zimě a klimatizaci v létě.

Plnění a zpracování – na místě pomocí pytlů

K tomu se celulózový izolační materiál načechrá pomocí foukacího stroje a pomocí stlačeného vzduchu přepravuje přes hadici do izolovaných prostor a tam se zahušťuje podle směrnic na zpracování.

Izolační materiál ve tvaru velkých balíků pro tovární strojové plnění

V kombinaci s továrním plnicím systémem x-floc, skládajícím se z foukací desky, frézy na velké balíky a foukacího stroje lze prvky dřevěných rámů optimálně izolovat podle směrnic zpracování v továrně.

POPTAT ZATEPLENÍ

 

 

Thermofloc
Thermofloc
Thermofloc
Thermofloc
Thermofloc
Thermofloc
Thermofloc
Thermofloc