Systém THERMOBAG Tepelná izolace dodatečně.

Systém THERMOFLOC THERMOBAG nabízí možnost zaizolovat střechy také dodatečně, čistě a cenově výhodně. Předpokladem je však vhodný přístup k prostorům mezi konstrukčními elementy v podkroví. Pro ideální tepelnou ochranu se THERMOBAG skládá z parozábrany směrem do interiéru (hodnota sd cca 10,0 m) a vnější, difúzně otevřené a vodunepropustné (hodnota sd <0,04 m) PP membrány.

Dobře vědět…

THERMOBAG nenahrazuje funkční spodní desku střechy, ale chrání zabudovaný izolační materiál před vlhkostí a prouděním vzduchu způsobenými povětrnostními podmínkami. Také je třeba brát v úvahu, že na základě předem stanovené velikosti prostoru jsou definovány tloušťky izolační vrstvy (maximální tloušťky izolací 20 cm).

Systém THERMOBAG System – krok za krokem:

  1. THERMOBAG se položí do prostoru mezi konstrukční prvky a pomocí tyčí se potom zasunou dosud prázdné termokapsy THERMOBAG do optimální pozice.
  2. Termokapsy THERMOBAG se zkrátí na příslušnou délku, přeloží se konce a sponami se uzavřou. Nyní mohou být termokapsy naplněny foukaným izolačním materiálem, dokud se prostor mezi konstrukčními prvky zcela nevyplní. Potom se kapsy bezpečně uzavřou pomocí spon a lepicí pásky. A izolace krokví je hotová.

POPTAT ZATEPLENÍ

 

 

tepelná izolace thermofloc
tepelná izolace thermofloc
tepelná izolace thermofloc