Reference

Rodinný dům Opava - zateplení podlahy na půdě. Byla provedena kompaktní tloušťka foukané izolace Thermofloc.

Areál Kopřivnické dny techniky proběhly v sobotu 8.6. a neděli 9.6. 2024. Na této akci jste mohli vidět náš nový propagační karavan. Propagační karavan je určen pro propagaci výrobků Thermofloc po celé České republice. Během dnů techniky jste s našim týmem mohli prokonzultovat problematiku zateplení pomocí foukané izolace Thermofloc. Samozřejmě jsme poskytovali informace o možnostech čerpání dotací z programu Nová zelená úsporám.  

Rodinný dům Palkovice - zateplení podlahy na půdě. Byla provedena kompaktní tloušťka foukané izolace Thermofloc ve vrstvě 33 cm.

Rodinný dům Dolní Lutyně - zateplení podlahy na půdě. Byla provedena kompaktní tloušťka foukané izolace Thermofloc ve vrstvě 33 cm. 

Rodinný dům Dolní Lomná - zateplení podlahy na půdě. Byla provedena kompaktní tloušťka foukané izolace Thermofloc ve vrstvě 33 cm. Na přání klientky byla v části půdního prostoru vybudována nová pochozí podlaha.

Rodinný dům Ostrava - Svinov. Bylo provedeno zateplení podlahy na půdě a výměna vstupních dveří s podporou NZU Light. Foukaná izolace Thermofloc byla provedena na volno v tloušťce 33 cm včetně technologických lávek na přání paní investorky.

Rodinný dům Frýdlant nad Ostravicí - zateplení podlahy na půdě. Bylo provedeno zateplení podlahy půdy tepelnou izolací Thermofloc v tloušťce 33 cm. Byla provedena nová vyvýšená podlahy a vnitřní příčka.  

Rodinný dům Rychvald - zateplení podlahy na půdě. Foukaná izolace Thermofloc byla provedena na volno v tloušťce 30 cm včetně technologických lávek na přání investora.

Rodinný dům Karviná - zateplení podlahy na půdě. Byla provedena kompaktní tloušťka foukané izolace Thermofloc ve vrstvě 33 cm. Na přání klienta byla v části půdního prostoru vybudována nová pochozí podlaha.

Rodinný dům Orlová - zateplení dvouplášťové střechy - volné foukání tepelné izolace Thermofloc v tloušťce 30 cm. 

Stránky