Reference

Rodinný dům Frýdlant nad Ostravicí - zateplení podlahy na půdě. Bylo provedeno zateplení podlahy půdy tepelnou izolací Thermofloc v tloušťce 33 cm. Byla provedena nová vyvýšená podlahy a vnitřní příčka.  

Rodinný dům Rychvald - zateplení podlahy na půdě. Foukaná izolace Thermofloc byla provedena na volno v tloušťce 30 cm včetně technologických lávek na přání investora.

Rodinný dům Karviná - zateplení podlahy na půdě. Byla provedena kompaktní tloušťka foukané izolace Thermofloc ve vrstvě 33 cm. Na přání klienta byla v části půdního prostoru vybudována nová pochozí podlaha.

Rodinný dům Orlová - zateplení dvouplášťové střechy - volné foukání tepelné izolace Thermofloc v tloušťce 30 cm. 

Rodinný dům Dětmarovice - zateplení podstřešního prostoru. Foukaná izolace byla foukána na volno v tloušťce 33 cm na strop posledního vytápěného podlaží. 

Rodinný dům Ostrava Zábřeh - příprava střechy na foukání tepelné izolace Thermofloc v tloušťce 33 cm.

Rodinný dům Ostrava Hrabová - Zateplení podstřešního prostoru  - strop nad posledním vytápěným podlažím. Zateplení stropu bylo provedeno foukáním tepelné izolace Thermofloc na volno. 

Rodinný dům Zbyslavice - zateplení ploché dvouplášťové ploché střechy. Střecha byla zateplena foukanou tepelnou izolací v tl. 33 cm. Pro správnou funkci střechy bylo provedeno odvětrávání střešního pláště pomocí komínků a větrací hlavice.  

Rodinný dům Bludovice. V domě se zabydlela kuna a zničila tepelnou izolaci mezi krokvemi. Mezi krokve byla doplněna foukaná tepelná izolace Thermofloc. Při té příležitosti byla zvednuta podlaha na půdě a doplněna nová vrstva tepelné izolace. Také byla pečlivě zateplena pozednice. V domě tedy vznikla nová kompletní kvalitní tepelná izolace střechy s plným napojením na podlahu v půdním prostoru.

Rodinný dům Bohumín - zateplení dutiny dvouplášťové střechy. Zateplení provedeno z dotace NZÚ Light.

Stránky